Alle producten
-
Roestvrij staal om Pijp
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Koolstofstaalpijp
-
Gegalvaniseerde Staalpijp
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Het Profiel van het hoekstaal
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
Het Blad van de aluminiumlegering
-
Roestvrij staalrol
-
gegalvaniseerde staalplaat
-
De Pijp van de koperbuis
-
De Plaat van de koperlegering
-
Het Broodje van de koperstrook
-
De Folie van de aluminiumlegering
-
Blik
-
Andere Legeringsmetalen
-
rechthoekige staalpijp
Contactpersoon :
Rose
zoekwoorden [ stainless steel round tube ] bij elkaar passen 85 producten.
ASTM A554 SUS 201 Roestvrij staal 304 316 om Opgepoetst Buizenstelsel Corrosiebestendig Gelast
| Naam: | 316 het Roestvrije staal van 304l 304 om Buizenstelselleveranciers 309 Ss Pijp 202 316 |
|---|---|
| Type: | ss pijp 316 |
| Verpakking: | Standaard de uitvoerverpakking |
Naadloos Roestvrij staal om Buizenstelsel met Molen/Gescheurde Rand 301L S30815
| Toepassing: | de industrie |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
316 het Roestvrije staal van 304l 304 om Buizenstelselleveranciers 309 Ss Pijp 202 316
| Naam: | 316 het Roestvrije staal van 304l 304 om Buizenstelselleveranciers 309 Ss Pijp 202 316 |
|---|---|
| Type: | ss pijp 316 |
| Verpakking: | Standaard de Uitvoerverpakking |
het Roestvrije staal van 316ti 316l om de Leveranciers Naadloos Ss van de Pijpbuis Buizenstelsel
| Toepassing: | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Voedsel, Industrie, de Rioleringsvervoer van |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Type: | Naadloos, Gelast, Sanitair Rond Roestvrij staalbuizenstelsel, Seamless& Gelast |
ASME-niet Legering TP316L van de Roestvrij staal de rond Gelaste Buis
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Het Type van lassenlijn: | Naadloos-ERW |
305 eindigt het Roestvrij staal Cilindrische Buizenstelsel met Molenrand/de Gescheurde Rand 8K
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Het Type van lassenlijn: | naadloos |
| Lengte: | douane |
Roestvrij staal 370 om Pijp2b Oppervlakte beëindigt de Spleetrand van BEDELAARShl
| Gebeëindigde oppervlakte: | BEDELAARS, 2B, NO.4, 4K, HL, 8K/NO.1 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Lengte: | douane |
Capillair Roestvrij staal om Pijp 10mm Buitendiameter 304 Roestvrij staalpijp
| Naam: | het Roestvrije staal van 304l 310 202 310 904l om Pijp 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm |
|---|---|
| Type: | 310 roestvrij staalpijp |
| Dikte: | 0,05 mm-100 mm |
Decoratieve Hairline Roestvrij staal Vierkante Buis 316 Ss 304 201 Holle Sectierechthoek
| Naam: | 1 X 1 1 X 3 2 X 4 Gelaste de Buisfabrikanten 5/16 van 304L Roestvrij staal“ 5/8“ 7/8“ Od |
|---|---|
| Type: | 1 x 1 roestvrij staalbuis |
| norm: | ASTM, JIS, DIN, AISI, KS, EN… |
102mm 108mm Roestvrij staal om Pijp 316 Opgepoetste Naadloze buisbuis
| Naam: | 2 duim 316 Ss van het Roestvrij staalpijp Opgepoetste Buizenstelsel 316ti Astm A213 Tp316l om Pijp |
|---|---|
| Type: | 316 opgepoetst roestvrij buizenstelsel |
| Rang: | (TP) (gelaste) 201,202,304,304L, 316L, 317L, 321,310s, 254mso, 904L, 2205,625 enz. |

