Alle producten
-
Roestvrij staal om Pijp
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Koolstofstaalpijp
-
Gegalvaniseerde Staalpijp
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Het Profiel van het hoekstaal
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
Het Blad van de aluminiumlegering
-
Roestvrij staalrol
-
gegalvaniseerde staalplaat
-
De Pijp van de koperbuis
-
De Plaat van de koperlegering
-
Het Broodje van de koperstrook
-
De Folie van de aluminiumlegering
-
Blik
-
Andere Legeringsmetalen
-
rechthoekige staalpijp
Contactpersoon :
Rose
zoekwoorden [ stainless steel round tube ] bij elkaar passen 85 producten.
SS 316L 304 Roestvrij staal om het Buizenstelselleveranciers van het Pijp Naadloze Roestvrije staal
| Toepassing: | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Voedsel, Industrie, de Rioleringsvervoer van |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Type: | Naadloos, Gelast, Sanitair Rond Roestvrij staalbuizenstelsel, Seamless& Gelast |
Pijp PH 15 - 5pH 17 - 4 Ph 17 van de spiegel de Roestvrij staal Gelaste Buis - 7pH 6mm 310S
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
Douaneroestvrij staal om Pijp niet Legering 304N 2B 410
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Lengte: | douane |
Legerings niet 2B Roestvrij staal om de Rand van de Pijp310s Molen/Gescheurde Rand
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| Het Type van lassenlijn: | naadloos |
| Techniek: | Koudgewalst |
201 304 316 Inox Naadloze Buis/Lassenroestvrij staal om Pijp
| Materiaalkwaliteit:: | 200/300/400/900 reeks |
|---|---|
| Type:: | naadloze en lassenpijp/buis |
| Oppervlakte:: | 2B, tweede, NO.4, NO8, BEDELAARS, HL |
Roestvrije staal van ASTM SS201 om Pijp 500mm Diameter laste Dikke 2mm
| Buitendiameter: | 101000mm of als eisen van de klant |
|---|---|
| Dikte: | 0.1100mm of als eisen van de klant |
| Lengte: | 300012000mm of als vereisten |
Het Roestvrije staal van de douanelengte om Pijp met Molenrand/Gescheurde Rand
| Techniek: | Koudgewalst |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Toepassing: | de industrie |
Naadloos Roestvrij staal om Pijp 10mm 15mm 20mm 22mm 25mm 430 308 309 310s 317l
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
|---|---|
| Type: | Het gelaste, Naadloze, Vloeibare Warmgewalste Petroleumgas, naadloos en Gelast,/walste koud |
| Het Type van lassenlijn: | ERW, Naadloze, Spiraalvormige Gelast, EFW, las/naadloos |
330 347 347h 410 Roestvrij staal 409 430 446 om Pijpss 304 Ronde Pijp
| Toepassing: | Bouw, Decoratie, Industrie, de machinebouw, Uitlaatpijp |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type: | Het gelaste, Naadloze, Vloeibare Warmgewalste Petroleumgas, naadloos en Gelast,/walste koud |
het Roestvrije staal van 304l 310 202 310 904l om Pijp 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm
| Naam: | het Roestvrije staal van 304l 310 202 310 904l om Pijp 50mm 60mm 65mm 70mm 75mm |
|---|---|
| Type: | 310 Roestvrij staalpijp |
| Dikte: | 0.05mm100mm |

