Alle producten
-
Roestvrij staal om Pijp
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Koolstofstaalpijp
-
Gegalvaniseerde Staalpijp
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Het Profiel van het hoekstaal
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
Het Blad van de aluminiumlegering
-
Roestvrij staalrol
-
gegalvaniseerde staalplaat
-
De Pijp van de koperbuis
-
De Plaat van de koperlegering
-
Het Broodje van de koperstrook
-
De Folie van de aluminiumlegering
-
Blik
-
Andere Legeringsmetalen
-
rechthoekige staalpijp
Contactpersoon :
Rose
zoekwoorden [ stainless steel round tube ] bij elkaar passen 85 producten.
Astm A269 304 Naadloos Roestvrij staal om Pijp 400mm 500mm 316 Ss Naadloze Buizenstelselss 410
| Toepassing: | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Voedsel, Industrie, de Rioleringsvervoer van |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Type: | Naadloos, Gelast, Sanitair Rond Roestvrij staalbuizenstelsel, Seamless& Gelast |
150mm 304 Roestvrij staal Gelaste Buizen met Draad/Mannelijke/Vrouwelijke Pijpen
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
SS 316 de Pijpbuis ASTM A554 304 201 van de Roestvrij staallas
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
Sch 10 Lassende Naadloze Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Buizen 316L
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
2mm 304 Kleine Ss 316l van het Roestvrij staal Haarvat Naadloze buis
| Norm:: | GB |
|---|---|
| Type:: | Roestvrij staalpijp |
| Toepassing: | binnen/openluchtgassysteem |
Sch 10 Lassende Naadloze Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Buizen 316L
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
AISI-Buizenstelsel ERW TP316L 316Ti van het Roestvrij staal het Vierkante Metaal
| Norm: | AISI, ASTM, ASME, DIN, JIS, EN |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | TP304L, TP304, TP316, TP316L, 316TI |
| Sectievorm: | Ronde |
7/16“ 7/8“ 9/16“ Roestvrij staal om Pijp voor Aardgasa312 Ss Pijpronde
| Rang: | 200/300/400/900series, 201.304.202.316,430 |
|---|---|
| Eindig: | haarscheurtje, Borstel Pools, 240#, spiegel enz., 800# |
| Pakket: | Bevorderingsverpakking of als Klantenvereiste, DOOR PLASTIC SLEEVE+IRON-COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGI |
Gegalvaniseerde Roestvrij staalbuizenstelsel Gelaste Pijp voor Bouwnijverheid met ±1% Tolerantie
| Toepassing: | Construcion/de Bouw /Industry |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Het Type van lassenlijn: | Naadloos-ERW |
.020“ .062“ .080“ Roestvrij staal om Pijp Sanitaire Gelaste Sch 160 Sch 80
| Buitendiameter: | 101000mm of als eisen van de klant |
|---|---|
| Dikte: | 0.1100mm of als eisen van de klant |
| Lengte: | 300012000mm of als vereisten |

