Alle producten
-
Roestvrij staal om Pijp
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Koolstofstaalpijp
-
Gegalvaniseerde Staalpijp
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Het Profiel van het hoekstaal
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
Het Blad van de aluminiumlegering
-
Roestvrij staalrol
-
gegalvaniseerde staalplaat
-
De Pijp van de koperbuis
-
De Plaat van de koperlegering
-
Het Broodje van de koperstrook
-
De Folie van de aluminiumlegering
-
Blik
-
Andere Legeringsmetalen
-
rechthoekige staalpijp
Contactpersoon :
Rose
zoekwoorden [ stainless steel round pipe ] bij elkaar passen 86 producten.
Sch 10 Lassende Naadloze Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Buizen 316L
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L
| Naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |
De industriële Cilindrische Ronde Naadloze Pijp van het Gebruiksroestvrije staal
| Lengte: | douane |
|---|---|
| Techniek: | Koudgewalst |
| Gebeëindigde oppervlakte: | BEDELAARS, 2B, NO.4, 4K, HL, 8K/NO.1 |
Naadloze Roestvrij staal Cilindrische die Pijp met Molenrand/Gescheurde Rand wordt koudgewalst
| Lengte: | douane |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Staalkwaliteit: | 301L, S30815, 301, 304N, 310S, S32305, 410, 204C3, 316Ti, 316L, 441, 316, L4, 420J1, 321, 410S, 410L |
Legerings niet Roestvrij staal om Pijp TP304 met ±1% Tolerantie wordt gelast die
| Het Type van lassenlijn: | Naadloos-ERW |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Toepassing: | Construcion/de Bouw /Industry |
316 316L om Ovaal de Pijproestvrij staal van de Lassengeluiddemper voor Motorfietsuitlaat
| Staalkwaliteit: | 300-serie, 400-serie, 200-serie, 304L, 316L enz |
|---|---|
| Type: | Het gelaste, Naadloze, Vloeibare Warmgewalste Petroleumgas, naadloos en gelast,/walste koud |
| Type laslijn: | ERW, naadloos, spiraal gelast, EFW, las/naadloos |
2mm 304 Kleine Ss 316l van het Roestvrij staal Haarvat Naadloze buis
| Norm:: | GB |
|---|---|
| Type:: | Roestvrij staalpijp |
| Toepassing: | binnen/openluchtgassysteem |
304 Programma 40 Astm A269 Tp304l Tp316l van de roestvrij staalnaadloze buis
| Matarial: | GB, JIS, DIN, ASTM |
|---|---|
| Buitendiameter: | : 6.0260mm |
| Muurdikte:: | 1.010.0mm |
Van de het Roestvrije staalbuis van de voedselrang Naadloze Pijp 304 304L 316 316L 310S 321
| Staalkwaliteit:: | 300 Reeksen, 316L, 316, 321, 304, 304L |
|---|---|
| Toepassing:: | Chemische, stroom, boiler |
| Materiaal (1): | duplex 409, 2205, S31803 enz. |
A312 Duplex Gelaste Roestvrij staalpijp A213 A269 304L 316L 904L S31803 2205 2507
| naam: | Sch 10 Lassende Ss van de Roestvrij staaluitlaatpijp Naadloze Buizenleveranciers 316L |
|---|---|
| Type: | naadloze en gelaste pijp |
| De oppervlakte eindigt: | Nr 1, Nr 4, Nr 8, HL, 2B, BEDELAARS, Spiegel. |

