Alle producten
-
Roestvrij staal om Pijp
-
Roestvrij staal Gelaste Pijp
-
Roestvrij staalnaadloze buis
-
Koolstofstaalpijp
-
Gegalvaniseerde Staalpijp
-
De Plaat van het roestvrij staalblad
-
Het Profiel van het hoekstaal
-
Roestvrij staal Ronde Bar
-
Het Blad van de aluminiumlegering
-
Roestvrij staalrol
-
gegalvaniseerde staalplaat
-
De Pijp van de koperbuis
-
De Plaat van de koperlegering
-
Het Broodje van de koperstrook
-
De Folie van de aluminiumlegering
-
Blik
-
Andere Legeringsmetalen
-
rechthoekige staalpijp
Contactpersoon :
Rose
zoekwoorden [ stainless steel round pipe ] bij elkaar passen 86 producten.
Koudgewalste de Douanelengte 420J2 van de Roestvrij staal Cirkelpijp
| Techniek: | Koudgewalst |
|---|---|
| De oppervlakte eindigt: | 2B |
| Tolerantie: | ±1% |
316Ti roestvrij staal Gelaste Pijp voor Bouw om Vorm
| Rang: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Sectievorm: | Ronde |
| Legering of niet: | Non-Alloy |
3 duim 304 Roestvrij staal Naadloze buis Gelaste SS 304 Ronde Pijp
| Toepassing: | Chemisch product, het systeem van de waterpijpleiding, Voedsel, Industrie, de Rioleringsvervoer van |
|---|---|
| Norm: | ASTM, AISI, GB, EN, DIN |
| Type: | Naadloos, Gelast, Sanitair Rond Roestvrij staalbuizenstelsel, Seamless& Gelast |
Naadloze Roestvrij staal Cilindrische Pijp 8K om Vorm ±1% Tolerantie
| Legering of niet: | Non-Alloy |
|---|---|
| Het Type van lassenlijn: | naadloos |
| Tolerantie: | ±1% |
316 het Roestvrije staal van 304l 304 om Buizenstelselleveranciers 309 Ss Pijp 202 316
| Naam: | 316 het Roestvrije staal van 304l 304 om Buizenstelselleveranciers 309 Ss Pijp 202 316 |
|---|---|
| Type: | ss pijp 316 |
| Verpakking: | Standaard de Uitvoerverpakking |
904l roestvrij staalnaadloze buis in Europa A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s
| Naam: | 904l roestvrij staalnaadloze buis in Europa A312gr Astm A213 Tp304 316l SCH40s |
|---|---|
| Type: | roestvrij staalnaadloze buis in Europa |
| Grootte: | Buitendia: 21.3mm660mm, volgens klantenvereisten |
ASME-niet Legering TP316L van de Roestvrij staal de rond Gelaste Buis
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| Legering of niet: | Non-Alloy |
| Het Type van lassenlijn: | Naadloos-ERW |
7/16“ 7/8“ 9/16“ Roestvrij staal om Pijp voor Aardgasa312 Ss Pijpronde
| Rang: | 200/300/400/900series, 201.304.202.316,430 |
|---|---|
| Eindig: | haarscheurtje, Borstel Pools, 240#, spiegel enz., 800# |
| Pakket: | Bevorderingsverpakking of als Klantenvereiste, DOOR PLASTIC SLEEVE+IRON-COMPUTER-AIDED SOFTWARE ENGI |
330 347 347h 410 Roestvrij staal 409 430 446 om Pijpss 304 Ronde Pijp
| Toepassing: | Bouw, Decoratie, Industrie, de machinebouw, Uitlaatpijp |
|---|---|
| Staalkwaliteit: | 300 Reeksen, 400 Reeksen, 200 Reeksen, 304L, 316L enz. |
| Type: | Het gelaste, Naadloze, Vloeibare Warmgewalste Petroleumgas, naadloos en Gelast,/walste koud |
.020“ .062“ .080“ Roestvrij staal om Pijp Sanitaire Gelaste Sch 160 Sch 80
| Buitendiameter: | 101000mm of als eisen van de klant |
|---|---|
| Dikte: | 0.1100mm of als eisen van de klant |
| Lengte: | 300012000mm of als vereisten |

